Başarımızın Altın Kuralı: Müşteri Memnuniyeti

Her zaman müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, vizyon, misyon ve değerlerimiz doğrultusunda; sektörde güçlü, saygın ve güvenilir bir şirket olarak kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Her zaman müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, vizyon, misyon ve değerlerimiz doğrultusunda; sektörde güçlü, saygın ve güvenilir bir şirket olarak kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bu ilkeyle sizlerin şikâyet ve taleplerinizi karşılamak; kalite standartlarımızı daha da ileri seviyeye ulaştırıp, daha iyi hizmet sunmak için “Müşteri İlişkileri Politikamızı” oluşturduk.

 • Şeffaflık: Acentemizin aile üyeleri; şikâyetlerinizi, talep ve sorularınızı; doğru, eksiksiz, kolay bir şekilde tarafınıza tarafınıza ulaştırabilmektir. Tüm iletişim kanallarımız sizlere açıktır.
 • Objektiflik: Acentemiz ailesi siz üyelerin herhangi bir konu hakkında başvurdukları şikâyet, talep ve sorularınızı ön yargısız ve adil bir şekilde değerlendirmektedir.
 • Gizlilik: Acentemizin kuruluşundan bugüne kişisel ve kurumsal verilerin korunması son derece önemlidir. Bu nedenle bize emanet ettiğiniz kişisel verileriniz her zaman gizli tutulmaktadır.
 • Müşteri Odaklılık:Her zaman en iyisini hak eden Acentemiz ailesi üyelerine; etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunulmakta, ihtiyaçları karşılanmakta ve hakları her zaman korunmaktadır.
 • Hızlı ve Etkin Çözüm: Acentemiz ailesi ihtiyaçlarınız doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretebilmektek için sektöre yenilikler getirmektedir. Acentemiz ailesi, üyelerine uzman kadro ile en iyi hizmeti sunmaktadır.
 • Profesyonellik: Acentemizin aile üyelerine; uzman şikâyet çözüm kadrosu ile en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ücretsiz Danışma İsteyin

Hoşgeldiniz! Canlı Destek!

Insurance Quote

  İletişim Bilgileri :
  Ürün / Hizmet :

  Aşağıdaki Bilgileri Sadece Trafik ve Kasko Sigortası için Doldurunuz: