Akkent Twins Trade A Blok No:5 , 06370 , Ankara
Pzt - Cum: 09:00 - 17:00

Hakkımızda

Hakkımızda

Uzman Kadromuz

Avrupa’nın birçok ülkesinde Acentemizin iş modeli ile hizmet veren pek çok şirket bulunuyor. Online sigortacılık konusunda en gelişmiş pazar olan İngiltere’deki en büyük oyuncuların dahi, Acentemizden birkaç yıl sonra bu iş modeli ile hizmet vermeye başlamıştır.

Hizmetlerimiz
Hayat Sigortası 95%
Trafik Sigortası 100%
Seyahat Sigortası 98%
Kasko Sigortası 100%

Biz Kimiz?

Sigorta teminatınızın ihtiyacı ne olursa olsun, hayatın yolunda gitmesine yardımcı olmak için buradayız. Fiyat teklifi alın veya bir temsilci ile konuşun.
Sigorta Teklifi Alın!

Konut Sigortası

Evini güvence altına almak isteyen ama konut sigortası hakkında pek bir bilgisi olmayanların en merak ettiği konuların başında gelir.

Evini ve eşyalarını risklere karşı güvenceye almak, ev sahipleri için oldukça önemlidir. Aynı şekilde kiracılarda eşya teminatından faydalanarak kıymetli eşyalarını güvence altına gelebilir.

Peki konut sigortası nedir?Konut sigortası ile neler güvence altına alınabilir?

Sigorta Teklifi Alın!

Seyahat Sigortası

Seyahat Sigortası / Seyahat Sigortası Nedir ?

Seyahat sigortası nedir sorusuna verilebilecek en kısa cevap, hem yurt içi, hem yurt dışı seyahatlerinde karşılaşılabilen hastalık, kaza, valiz kaybı gibi riskleri güvence altına alan bir sigorta çeşidi olduğudur.

özelikle Avrupa ülkeleri vize işlemlerinin bir ön koşulu olması nedeniyle (Schengen vizesi) “vize sigortası” olarak da bilindiğini söyleyebiliriz.

satın alırken, poliçenizin başlangıç ve bitiş tarihlerine, seyahat edecek kişi sayısına, ziyaret edeceğiniz ülkenin varsa vize şartlarına uygunluğuna, dikkat etmeniz çok önemlidir.

Sigorta Teklifi Alın!

Hayat Sigortası

Hayat Sigortası / Hayat Sigortası Nedir?

Hayat sigortası, yaşam kaybı riskine karşı kişinin ailesini ve geride kalanları maddi anlamda koruma amaçlı yapılan bir sigorta türüdür.

Poliçe kapsamındaki risklerden biri gerçekleştiğinde, geride kalan eş, çocuklar ve diğer aile bireylerinin yaşam standartlarının devam ettirilmesi amaçlanmaktadır. Bir yıl süre için yapılır ve tercihe bağlı olarak gelecek yıllarda yenilenebilir.

Sigorta Teklifi Alın!

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası / Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

Zorunlu trafik sigortası nedir, yaptırmamanın cezaları nelerdir? sorularının detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır diyebiliriz.

Hoşgeldiniz! Canlı Destek!

Insurance Quote

    İletişim Bilgileri :
    Ürün / Hizmet :

    Aşağıdaki Bilgileri Sadece Trafik ve Kasko Sigortası için Doldurunuz: